| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți spune va rog ce este necesar pentru transportul rapid al unui animal de companie cu trenul? De fapt, se accepta asa ceva? As vrea ca în drumul meu spre casa de la mare sa cumpăr rapid unul și vreau sa știu ce șanse am sa ajung cu el acasă, mulțumesc!

1 răspuns:
| MagicOneT a răspuns:

Https://www.cfrcalatori.ro/transportul-animalelor-de-companie/

Nimic greu de indeplinit, daca este vorba de un caine, n-ar fi problema, ma indoiesc ca o sa comenteze vreun pasager.