| furseacalove a întrebat:

Vreau un animal de companie, insa tatal meu nu accepta in casa ciini si pisici ce as putea sa am ca animal de companie(sa fie mic)! Dau funda la raspunsul bun!

Răspuns Câştigător
| laprilaur a răspuns:

Cei mai buni sunt pesti ca nu fac zgomot dar trebuie sai iei niste aparate de oxigen si mancare
Perusi sunt galagiosi
Hamsteri o idee buna
Porcusori de giuneea si mai bine
Dar iti spun de iepuri am si eu dar sai ti in custi ca iti rod firele
si tot ce ai prin casa si nu prea vor pre mult spatiu big grin dar miros cam urat excrementele si sunt bune pentru flori big grin

9 răspunsuri:
| bibiiiy a răspuns:

Un hamsterrrhappy Nu vei regretahappy

| LolaLollita a răspuns:

Porcusor de guineea, pestisori, papagal, chinchilla, hamster, broscuta testoasa, iguana, veverita happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În aceaşi dilemă sunt eu!laughing
Numai că tatăl meu, nu acceptă hamsterii puppy dog eyes.
Păăi, îţi poţi lua un papagal de ăla vorbitorpuppy dog eyes. sunt atât de simpatici puppy dog eyes, sau o veveriţă laughing sau un hamster puppy dog eyes, sau un porcuşor de guineea; 3 sau un peşte. dar e cam. plictisitor laughing

| bibiiiy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-mi place raspunsul taulaughing Da nu stiu de ceoh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru bibiiiy):

laughing)

| TarjaTurunenFan a răspuns:

Poti sa ai papagal, pesti, hamster, broasca testoaosa, rase mici de catei si pisici.

| LoveLebadaa a răspuns:

Buna! Poti sa-i spui ca un hamster sau un porcusor de guineea sunt usor de ingrijit.O pasare e cam galagioasa si te sfatuiesc sa nu iti iei. Pestii sunt si mai usor de ingrijit, trebuie doar sa le schimbi apa si sa le dai de mancare.
Arata-i pe net avantajele unui asfel de animal de companie.
Succes!

| Antoniia a răspuns:

Un hamster puppy dog eyes
O sinsila
Un papagal
Un acvariu (si eu am acvariu) happy Funda?

| denisukalove a răspuns:

Poti sa iti ei ce am eu:hamster, papagal, porcusor de guineea, peste