| IsabelSweet a întrebat:

Eu locuiesc la bloc si as vrea sa imi cumpăr un animal de companie. Nu vreau sa faca foarte multa dezordine si sa nu transmita boli ex: pisici, caini etc. Va rog sa ma ajutati cu cat mai multe idei. Mulţumesc!

4 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un perus. Face, intr-adevar, multa galagie, dar ai sa vezi ca e taare dragalas.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

O pasare sau un peste.

| eviltwinnn a răspuns:

Un papagal, o cioara, un peste.

| VerdeLila a răspuns:

O pasare, dar de obicei e cam galagioasa sau o broasca testoasa.
Inainte sa iti cumperi animalul de companie, documenteaza-te despre cresterea lui pentru a te bucura pe deplin de el.