| AlexandraN21 a întrebat:

Buna! Imi recomanda si mie cineva un site de incredere pentru a-mi rezerva o vacanta pe plajele din Bulgaria?
Sau cineva care a fost poate sa-mi zica cum a fost experienta?
Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Toate sunt de incredere. De "neincredere" sunt firmele care posteaza pe ele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Booking.com

| sierra1 a răspuns:

Booking și atât

| mihai69 a răspuns:

Niciodată de pe FB.
Booking.com rules!

| goguPatent a răspuns:

Booking.com sau direct site-ul hotelului pe care îl alegi pe baza notelor de pe booking.

| newaccountbye a răspuns:

BOOKING e cel mai bun după părerea mea

| Anca018 a răspuns:

Buna,

Poti face rezervarea pe Booking. Ca zona recomand Nessebar, este un oras foarte frumos si plajele de langa acesta sunt foarte linistite si curate.

https://www.booking.com/......ts.en.html

| Sigillum a răspuns:

Un site de încredere pentru a-ți rezerva o vacanță pe plajele din Bulgaria este Booking.com. Acesta oferă o gamă largă de opțiuni de cazare, de la hoteluri de lux până la apartamente mai accesibile, pe diverse plaje din Bulgaria, cum ar fi Sunny Beach, Albena sau Nisipurile de Aur. Poți filtra rezultatele în funcție de preferințe precum preț, facilități și evaluările altor călători. Recomand să citești cu atenție recenziile și evaluările altor călători, deoarece acestea îți pot oferi o perspectivă mai clară asupra experiențelor lor. De asemenea, poți consulta și alte site-uri de rezervări precum Expedia sau TripAdvisor pentru a compara ofertele și recenziile. Nu uita să verifici și site-urile oficial de turism din Bulgaria pentru a obține mai multe informații despre plajele și destinațiile dorite.