| Alexandra54321 a întrebat:

In august voi merge intr-o tabara in Maramures.Am auzit ca acolo vremea este urata, ca ploua, ca sunt inundatii si chestii in genul acestora.Este adevarat? Eu sper sa fie vremea bunahappy.Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| M4RK a răspuns:

Buna.Eu stau in Maramures aproape de Baia Mare la 5 km dar aici nu a fost inundatii si vremea a fost buna in ultimele zile.

6 răspunsuri:
| dasdsad a răspuns:

Buna Ale. Tabara se numeste cumva "Speranta pentru viitor"?

| Anabelle_Britney_Abby_1996 a răspuns:

Pai eu locuiesc in maramures, si nu e vreme urata, nu ploua si nu sunt inundatii, si chiar daca ar fi, sa fim seriosi suntem in iulie

| Anabelle_Britney_Abby_1996 a răspuns:

Eu locuiesc in maramures si nu e vreme urata, nu ploua, nu sunt inundatii, si daca ar fi sa fim seriosi suntem in iulie

| Hevnoraak a răspuns:

Sunt din Maramureș, nu sunt inundații nu e deloc vreme urâtă, nici nu a mai plouat de ceva timp.

Mai aterizează Ozn-uri ocazional mai răpesc ucraineni cate unui doi de prin sate dar în rest nimic ieșit din comun.

| Alexandra54321 explică (pentru dasdsad):

Nuhappy.tabara.e organizata de profa' noastra de romana.o sa fiu cu colegii:d

| Alexandra54321 explică (pentru M4RK):

In Barsana? Acolo ma voi duce eu:d (intreb doar din curiozitate:d)