| xxemoelfyxx a întrebat:

Am auzit ca de maine se raceste vremea. Voi ce credeti, e adevarat? Si credeti ca o sa tina mult? Sau o sa revina caldura?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vine încet și sigur toamna!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Din partea mea sa ploua in fiecare zi timp de 3 luni. Mi s-a luat de caldura astaraised eyebrows

| Ioana_2793 a răspuns:

Da, asa se anunta. Dar nu cred ca foarte tare.Pana pe la 3-4 septembrie si dupa iar incepe calduraoh go on.

Totusi mie imi place ploaiastraight face Abia astept sa se strice vremeahee hee

| Lavinia_6306 a răspuns:

Sa sti ca asa am auzit si euchatterbox m.am uitat si pe internet. dar sti ca netul minte multlaughing) uneori^^ si stiu ca toata saptamana tine...thinking cred ca ne mai asteptam si la ceva calduralaughing

| M4RC3L a răspuns:

Nu cred... daca se raceste.se raceste putin.cateva zile. apoi iar caldura.crying( da las' ca acusi vine iarna funditawinking