| DanielaElla a întrebat:

Locuiesc in orasul Oradea jud Bihor si as vrea sa merg cu gasca undeva la o cabana unde sa fim doar noi si sa dam muzica tare,sa facem ce vrem, dar as vrea undeva in apropiere.Bratca,Valea Draganului,Suncuius,ceva de genu, dar nu gasesc cabana de inchiriat...si nu as vrea sa stam la pensiune ci sa fim numai noi. Stiti voi vreo cabana ceva mai prin apropiere? FUnda

4 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Si de ce ai pus intrebarea la categoria asta? aveti de gand sa faceti o orgie acolo?

| Floppy92 a răspuns (pentru Nucreeed):

Gangbang rolling on the floor

| zăGhost a răspuns:

La Bratca sunt aproape sigura ca nu exista cabane, la Suncuius eventual. thinking
Dar de ce nu mergeti cu cortul?

| DanielaElla explică (pentru Nucreeed):

Da.te deranjeaza...sau vrei sa ni te alaturi?