| Cap0ne a întrebat:

Sunt din Oradea (bihor) si as vrea sa merg la o scoala de magie. Este in apropiere? Daca nu este cum as putea ajunge la una?( nu conteaza unde ar fi) Funda happy...

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Trimite aici un mail si spune-le ce te-ar interesawinking

cursdemagie@gmail.com

| Lupes_Radu_1982 a răspuns:

Da, incearca la Hogwarts. E o scoala de renume. Cauta peronul 9 3/4 in gara din orasul tau, pentru ca de acolo se face imbarcarea spre acea scoala. Succes!

| Cap0ne explică (pentru Lupes_Radu_1982):

Bine man dar eu am 13 ani rolling on the floor))...crezi ca e usor sa ma duc singur pana acolo?rolling on the floor)...eu intrebam daca stii vreun mod de a ma scoate in evidenta lor.sau a oricarei scoli happy.