| miksiny a întrebat:

Buna ma duc in Turcia cu avionul wizz si credeti ca pot sa ma duc cu laptopu pe avion am voie unde sa il pun la bagajul de mana sau la celalalt aa cine aa mai fost cu avionul si, si la dus ar merita sa iti aduci laptopu intr-o excursie?

3 răspunsuri:
| LiquidFlesh a răspuns:

Da,ai voie cu laptopul in bagajul de mana.Parerea mea e ca merita sa-ti iei laptopul in excursie. Daca va cazati la vreun hotel,probabil o sa ai si wireless,sau te uiti la un film ceva, seara, in camera...te-ai prins tu care-i ideea laughing

| mircea_5116 a răspuns:

Depinde la un zbor spre turcia, nu o sa ai nici o problema, dar la zboruri de peste 5000 km nu vei putea sa il iei, numai daca este stins,

| andy_3924 a răspuns:

Da, iti poti lua laptop-ul in avion. Se merita daca stai mai mult de 3 zile. Orasul este foarte mare si nu ai timp sa te plictisesti. Eu il iau de obicei pentru a-mi verifica email-ul si pentru a descarca pozele din aparat.