| BiancaDuta a întrebat:

ma duc pentru prima oara in tabara si as vrea sa imi spuneti si mie ce trebuie sa imi iau la mine.multumesc anticipat:*:*:*

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ia-ti niste mâncare (eventual, pentru drum, până ajungi acolo), sa nu-ti lipseasca apa, o lămâie (Doamne fereste de vreo greată big grin), hainute de schimb, de vara, dar si un pulovaras mai gros (timpul se poate schimba in rău, cine stie, e bine sa fii prevăzătoare), e ok sa ai la tine Smecta (pentru copii) caci sunt multe cazuri cand te poti strica la stomac, când ti-e lumea mai dragă (de la pepeni, mâncarea de acolo etc)...Si să nu uiti sa iei de acasa... fericirea si voiosia. Cu ele să pornesti la drum! Distractie frumoasă! La mare te duci? Superb!

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Trebuie sa ai un geamantan ceva in care iti iei haine in special. Ia-ti un caiet, pix, telefonul mobil, castile... nu trebuie cine stie ce sa iti iei. Sa nu uiti de bani in cazul in care vrei sa cumperi ceva. Probabil o sa mergeti si la discoteca asa ca vezi ce haine iti mai iei! Distractie placuta! happy

| DeathIncarnate a răspuns:

Prezervative.

| andreea54 a răspuns:

Buna! Pe drum poti sa iti iei ceva de mancatlaughing. Bagajul nu ar trebui sa fie atat de incarcat cateva haine, lucruri ce iti vor folosi la momentul respectiv si bani. Distractie placuta!‎laughing