| danutza_1678 a întrebat:

..Luni urmeaza sa merg la tabara in Tipova(MD)ma duc acolo pentru prima oara si as vrea si eu sa stiu cum e acolo.A fost cineva acolo? daca da ziceti-mi si mie ce activitatzi sunt acolo...Ms:*Funda

2 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Hei, mai bine nu aflii de acum, e mult mai interesant daca aflii la momentul potrivit! Si daca de acum vei stii nu crezi ca te vei plictisi acolo? Eu spun ca mai bine aflii acolo!
Sper ca nu te-am siupatrat!

| danutza_1678 explică (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Da stiu ca va fi mai interesant daca aflu cind ajung acolo, dar totusi sunt ft curioasa si in plus am auzit ca acolo este si bazin si vreau ca cineva sa-mi confirme acest lucru.N-am de ce sa ma supar:*