| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy O intrebare legata de o mica vacanta. Imi doresc de foarte mult timp sa am o vacanta de craciun undeva la munte intr-o cabana sau ceva cu semineu pom de craciun si ei bine pot sa spun asa ca in filme. Sa vad zapada afara iar eu sa stau cu o cana de ciocolata cald cu iubitul meu si sa ne uitam la filme. Aveti idee pot gasi la noi asa ceva? Si daca da unde anume? V-as fi tare recunoscatoare. Multumesc

Răspuns Câştigător
| CarlSagan a răspuns:

Sunt multe cabane acolo, crede-ma! Eu stau exact langa muntii Parang si stiu bine ca sunt cabane si sunt chiar ieftine!

2 răspunsuri:
| CarlSagan a răspuns:

Muntii Parang, Bucegi, Retezat, Fagaras! Sunt destule! big grin

| ToughCookie a răspuns (pentru CarlSagan):

Multumesc dar problema este ca nu gasesc decat hoteluri iar eu nu vreau hotel vreau o cabana.