| onlychengs a întrebat:

Revin cu aceasta intrebare. Aveti idee daca mai exista asociatii in genul Young Partners care sa organizeze excursii in diferite tari pentru tineri? Stiu ca aceea s-a inchis si ca a fost un intreg scandal legat de asta, dar m-ar interesa niste asociatii serioase! Va rog nu veniti cu diferite comentarii legate de coronavirus, sunt constienta de pandemie, sunt interesata pentru viitor. Multumesc!

1 răspuns:
| just4ubr2015 a răspuns:

De ce ai nevoie de o agentie cand poti vizita si singura multe locuri din lume