| iioonnuutt a întrebat:

Buna-salut..doresc sa ma ajutati si pe mine cu niste site-uri cu firme de curierat rapid din PLOIESTI serioase. vreau site cu programul lor si adresa.sau orice altceva ce m-ar putea ajuta.dau fundita multumesc!:*

3 răspunsuri:
| michelia a răspuns:

Cauta pe Google urmatoarele, pentru orasul tau : Cargus, Otto, Fan Curier, Sprint Curier.
Sint si serioase si au si tarife ok.

| danyshatAT a răspuns:

Fan curiei si sprint curier sunt cele mai bune cauta informatiile necesare pe net happy

| IrinaAnda a răspuns:

Fan curier, Urgent curier sunt cele mai bune eu trimit la ele mereu.Iti spun. La unul din ele (numai stiu care) cand primesti un pachet daca e laptop sau electronice ti-l despacheteaza ti-l baga in priza sa vada daca merge(parca la fan curier) si la fan curier parca este mai ieftin(sau la celalalt).