| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara TPU! Sunt din Timisoara nu prea obisnuiesc sa merg in excursii.Ma tenteaza sa vad capitala(Bucuresti) de paste am liber de la servici o saptamana.Care sunteti de acolo ce ziceti merita sau e la fel ca Timisoara(plictisitor)am ce vedea acolo? pot agata ceva fete? sau is cu fite.Vad ca multa lume e atrasa de Bucuresti, si vedete multe sunt acolo.Cam ce suma ar trebui sa am pentru. vreo trei zile, ceva ieftin imi recomandati va rog? o camera undeva? pls?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Camere - găsești la căutare după apartament în regim hotelier.
De văzut, ar fi câte ceva, depinde și ce te interesează. Mai sunt și ceva fete, dar pentru agățat - doar „panarame".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 2 zile ai ce face in Bucuresti
la cum te ai exprimat ai si vreo 2 nopti ce face in centrul vechi.
cat despre suma... poti spage si 2000 lei intr-o noapte in centru vechi asta de tine depinde.

| Deserth a răspuns (pentru suntserios):

Scump scump domnule, dincolo era mai ieftin