| Quasimodo a întrebat:

Voi merge pentru cateva zile, in concediu, in Grecia, dar am o mare problema legata de transportul pana acolo. Cunoasteti cumva vreo firma care sa faca curse spre Grecia si in timpul saptamanii, nu doar in weekend? Am sunat la mai multe firme, dar au curse doar vineri, cu retur sambata. Eu as pleca marti...
Va multumesc mult pentru ajutor.
Cu respect, va salut!

Răspuns Câştigător
| AlexanderFlorea a răspuns:

Buna! Cauta-ți pe Google " Lilian express", poate au sediu si in orașul Dvs. Sunt foarte ok oamenii de acolo. Succes.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Lilian si Perla parca opereaza si in timpul saptamanii, nu doar in weekend.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sunt curse zilnice, cauta la autogara filaret; se poate calatori mai ieftin daca intri pe site-ul 4inmasina.ro sau blablacar

| Quasimodo explică:

Va multumesc pentru raspunsuri!
O vara frumoasa si fericita!