| SSaleu20 a întrebat:

Salut, desi toti prietenii mei se duc vineri si sambata seara in club mie nu imi place... Muzica este prea tare si parca nu ma simt in largul meu acolo. Voi ce altceva mai faceti in weekend? (Vineri si sambata seara, deoarece in timpul saptamanii invat pentru bac si nu am timp)

Mersi, o seara fainălaughing

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Ma joc total war si merg la sala.

| SSaleu20 explică (pentru Vvistula):

Sincer m-am jucat toata copilaria jocurihappy nu mai vreau sa stau toata ziua in casa si sa ma joc... Si la sala merg restul zilelor (luni marti miercuri joi).
Mersi oricum

| Mistery3Teodora a răspuns:

Ma uit la filme, citesc.

| SSaleu20 explică (pentru Mistery3Teodora):

Da, si eu fac lucrurile astea, dar totusi odata si odata trebuie sa ies si afara si sa vorbesc si cu alti oameni fata in fata... Mersi oricum