| Valixst a întrebat:

Buna seara, vreau sa merg zilele ce umreaza 2-3 zile la mare cu baiatul meu in varsta de 3 ani si 8 luni si sotia mea. Nu am ma fost cu el la mare pana acum si as vrea sa aleg o statiune mai linistita si eventual sa fie cu cazare aproape de plaja sau chiar pe plaja, baiatul meu se poate sa aiba ADHD... si voiam ceva mai linistit, voiam sa va cer parerea Mamaia Nord, Navodari este in regula, multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Nu există statiune liniștită. Doar hotel care este sau nu așa cum vrei. Caută pe booking de ex, min 4 stele (asta dacă vrei liniște)