| RomanMandruPanaMor a întrebat:

stim ca ii plin de metinistii, ce modalitatii de a face banii stiti? Nu ma intereseaza daca sunt modalitarii legale, crestinestii doar sa fie realizabile!
Hey de un fish bot nu stiti care sa mearga? Pentru ca am vazut care mai au!

3 răspunsuri:
| Dorian_3315 a răspuns:

Deci fa-ti un razboinic aura sabiei de 30=35 si sparge metine de 12-30-35 dasa fie multe cu m la aura la 17 1 punct la resut in afara de iures si restul pe vartej
fa-ti un razboinic de 25 mental si cauta medalii m la corp
fa-ti un sura arme magice de 35 si sparge metine de 35 da cu eq si skilluri calumea m tais si armura
pe urma fa multe armuri de tigru +6 si vinde-le faci din 25k-100k si dupa ce faci niste banuti incepi si le faci +7+8+9 si o sa curga baniihee hee

| Al3x_3632 a răspuns:

Am eu un fishbot care merge! da-mi add la ice. sprite@yahoo.com sau da-mi idu tau prin un msg

| Alex_Alejandro_1991 a răspuns:

Salut. Te ajut eu aici cu un site pentru hack`uri Fish bot si altele. Complect functionale si FARA VIRUSI. Doar iti faci un cont acolo si descarci fish bot. http://metin2rohacks.wikiforum.ro/f1-hack-uri-metin2... Funda?