| Zennooonn a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare urgenta! Daca vrea sa merg in Barcelona 5 zile la un hotel de 4 stele ( nu stiu numele hotelului sau ce vom vizita ) si costa 550 euro (in pret este inclus si biletul de avion) ce parere aveti este scump? URGENT! Dau funda +vot va rog raspundeti rapid! multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| elenyss a răspuns:

Nu este scump deloc. Gandeste-te ca doar un bilet de avion costa cam 150 de euro. Un hotel de 4 stele este foarte bun iar Barcelona e superba!

3 răspunsuri:
| sftb a răspuns:

Dupa cum spui nu cred ca e scump si merita vizitat lolcul iti recomand

| 18aylyn a răspuns:

Nu e deloc scump, ai ce vizita in barcelona si distractia e garantatawinking merita!

| KodrutZ a răspuns:

Un prieten a fost de curind si l-a ajuns cam 300 EUR de om cu tot cu avion. Cazare a gasit la 40 de km de Barcelona la un pret foarte bun (vreo 150 EUR/saptamana, parca), biletele de avion le-a luat din timp... si avea tren care facea ~20 de minute pina in oras. Cauta pe net si o sa gasesti la un pret OK, chiar nu merita sa dai o gramada de bani pe cazarea in oras cind poti iesi mult mai bine cu cazarea la o aruncatura de bat.