| Zennooonn a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare urgenta! Daca vrea sa merg in Barcelona 5 zile la un hotel de 4 stele ( nu stiu numele hotelului sau ce vom vizita ) si costa 550 euro (in pret este inclus si biletul de avion) ce parere aveti este scump? URGENT! Dau funda +vot va rog raspundeti rapid! Si mai e ceva. bani de cheltuiala cam cat v-ati lua?

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna,cand te decizi sa mergi undeva in vacanta, nu poti sa mergi fara bani de cheltuiala pentru ca mai vezi una alta si e bine sa ai la tine ceva, acum depinde de cati bani dispui. Daca mergi pentru 5 zile ...eu nu stiu, mi-as lua cat mai multi bani daca as aveahee hee, dar asa sa zicem 200 de euro cred ca ar ajunge dar daca ai 550 de euro pentru hotel si bilet,ma gandesc ca ai putea sa iti iei ceva bani la tine sa nu mergi cu mana goala, ca stii cum e, toate costa.550 de euro nu e exagerat de mult,dar e ceva,totusi pentru cazare eu nu as da foarte multi bani, ca daca m-as duce, m-as duce sa vizitez diferite locuri si nu mi-ar trebui neaparat sa stau la hotel de nu stiu cate stele.Eu zic ca poti sa iti cauti in alta parte mai ieftin, un loc de cazare ceva mai ieftin, daca vrei numai bine sa mai economisesti ceva bani.Ca ma gandesc ca nu vei sta in hotel intr-una in acele 5 zile.