| Zennooonn a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare urgenta! Daca vrea sa merg in Barcelona 5 zile la un hotel de 4 stele ( nu stiu numele hotelului sau ce vom vizita ) si costa 550 euro (in pret este inclus si biletul de avion) ce parere aveti este scump? URGENT! Dau funda +vot va rog raspundeti rapid! multumesc mult! Si mai e ceva. bani de cheltuiala cam cat v-ati lua?

Răspuns Câştigător
| qIrinna a răspuns:

Nu este scump dar trebuie sa iti iei foarte multi bani la tine de cheltuiala sa stii ca acolo lucrurile sunt foarte scumpe. Fundita te rog!>