| Ranveerji a întrebat:

TPU urgent am si eu o intrebare vreau sa plec in agra, india in cateva zile...cam cat costa biletul de avion?/dau funda +vot plss urgent raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
| DarkSunshiine a răspuns:

Pret: 575 €, se achita in EURO sau LEI (curs BNR din ziua platii x 1, 02). Supliment single 200 €.
La inscriere se achita integral sau minim 400 €. Copiii sub 12 ani (neimpliniti) cazati in tripla au o reducere de 50 €.
Grup minim 25 turisti. Excursia trebuie achitata integral cu cel putin 21 zile inaintea plecarii.

PRETUL INCLUDE: · biletele de intrare pentru vizitarea obiectivelor turistice si autocar 2** cu aer conditionat;

· bilet avion Bucuresti-Istanbul-Delhi-Istanbul-Bucuresti; · servicii ghid roman si ghizi locali;

· 8 cazari in hoteluri de 3***, 8 mic dejun si 8 cine.

Pretul nu include (se achita la agentia din Romania): · taxa de viza India si prelucrare acte = 50 €;

· taxe aeroport/securitate, transfer aeroport-hotel -aeroport si comision, in total = 295 €.

Nota : In India se obisnuieste bacsisul (35 € - se achita la sosirea in Delhi).