| dianaaioana0 a întrebat:

Buna TPU, am voie in tren cu catel? Este de talie mica si e cuminte! Credeti ca-l pot lua cu mine?

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Da

| Florian80 a răspuns:

Oricat de cuminte e sau mic..tot va deranja oamenii din jur asa ca.fa bine si alege ti o alta metoda de a l transporta.

| LenaNikolaevna a răspuns:

Bună! Ai voie, desigur, am zărit atâtea persoane în tren cu animăluțe de companie. Sper doar să nu se sperie și să se adapteze repede la condițiile drumeției cu trenul, deșiii, oricum ai spus că e cuminte, deci nu cred că vei avea probleme. Călătorie plăcută! :*