| Ancutza03 a întrebat:

vreau sa-mi iau un catel happy dar nu stiu ce rasa, vreau unul de talie mica si sa fie foarte dulce si cuminte love struck Funda :*

Răspuns Câştigător
| Truxiie a răspuns:

Pug,pechinez,bishon,yorkshire terrier toys, shitzu, pomeranian, Chihuahua.Mai uitate pe aici http://www.zooland.ro/arhiva/rasa+de+caini+mici+de+companie.Fundita?

6 răspunsuri:
| Truxiie a răspuns:

Multumesc de fundita>big grin

| Steffani a răspuns:

Eu am un shih tzu si e ft cuminte si e absolut adorabil love struck daca vrei o pufoshenie dulce i-ati un shih tzu :*

| Madutzadragutz05 a răspuns:

Off iar am raspuns ultima sad

| AnotherSmile a răspuns:

BICHON! e cel mai dulce puppy dog eyes am si eu o catelusa care implineste 5 ani puppy dog eyes

| Tma a răspuns:

Bison havanez, nu stiu daca se scrie asa. Bichon parca. oricum asta e destul de dragut pentru o fata big grin