| DreamMyLove a întrebat:

Bună TPU!
Cam cât ar costa o excursie la New York[o săptămână]..Sau o garsioneră de închiriat timp de 7 zilethinking
Pot obţine viza uşor?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| valentino52 a răspuns:

Eu in liceu am dat aproape 3500 euro avion dus intors cazare 8 zile cu demipensiune parca. Viza daca nu ai pe nimeni acolo trebuie sa demonstrezi ca ai bani in cont vreo 5000 dolari sa "garantezi" ca nu te duci acolo ca sa cersesti gen. Daca ai un apartament pe numele tau si mai bine demonstrezi ca nu vrei sa te stabilesti acolo.

| EvangelineLovin a răspuns:

Avand in vedere ca numai biletul de avion e peste 1000E, foarte mult.

| Andrei233 a răspuns:

Si eu vreau sa ajung pe acolo, candva.Te duce cam la vreo 2500-3000 de euro doar drumul. Daca vrei sa ai o vacanta frumoasa, scoti vreo 4000 de euro.

| Buburuza1803 a răspuns:

Drumul nu e asa scump. Daca iti iei bilet din timp poate sa fie chiar sub 1500 E. Viza o iei destul de greu daca nu ai pe nimeni acolo dar nu e imposibil. Cat despre gasoniera nu prea gasesti de inchiriat doar cateva zile, ei dau doar pe timp de cateva luni iar hotelul trebuie luat din timp de asemenea dar vrei un pret bun.