| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Buna TPU in ce an se vor scoate vizele pentru S.U.A? DAU FUNDA.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, cred ca nici cei din Ministerul de Externe, care se ocupa de problema, nu stiu exact, cred ca au doar niste asteptari, poate la anul sau la multi ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine stie...peste ani si ani

| mihai69 a răspuns:

Dacă aș ști răspunsul la întrebarea asta, înseamnă că pot ghici și numerele de la loto.
Din păcate, la loto n-am câștigat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In doua mii o suta si ceva... de ani.

| frunzarescu a răspuns:

Se vor scoate vizele pentru SUA in momentul in care romanii o vor duce bine bine si nu mai este nevoie sa emigreze (exemplu cei din Germania, Austria, Anglia etc).

| FabianelSHAF a răspuns:

Salutări. Încă nu s-a decis în ce an se vor scoate vizele, o să se anunţe după alegerile prezidenţiale din SUA. O zi bună.