| Nadiiii a întrebat:

in vacanta de vara as vrea sa plec cu familia in vacanta in Brazilia cum nu am mai fost vroiam sa va intreb cam ce orase mi-ati recomanda si ce atractii turistice as putea vizita? si o alta problema eu stiu putina portugheza nu stiu la perfectie iar parintii mei nu stiu deloc daca am dori sa vorbim cu cineva cum am putea face asta va spun inca o data nu stiu la perfectie portugheza P.S. pentru orase si atractii as dori sa va mai spun ca eu tin cu echipa de fotbal Santos Funda cine ma poate ajuta

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E periculos sa mergi in Brazilia, dupa ce ai iesit din aeroport sunt tot soiul de hoti care vor sa va fure mai ales e una din cele mai rele tari cu o rata mare de infractiune comparata cu Columbia si restul tariilor din america latina.

| IndiferentXD a răspuns:

Rio de Janeiro cel mai cunoscut oras din Brazilia, poti sa vezi celebrul stadion Maracana!, iar echipa Santos este situata in orasul Sao Paulo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io soy do galera carioaca, no me gusta galera paulista...