| Csicsa0324 a întrebat:

Intrebarea mea de fapt este compusa din mai multe intrebari, deoarece sunt cam neinformat despre lucrurile astea, asa ca voi fi cat de detaliat pot.
Maine as vrea sa calatoresc cu trenul cu inca o persoana. Mi-ar trebui doua bilete, pentru doua persoane, de dus-intors pe acel zi. Se poate face lucrul asta? La casier spun acest lucru doar: Doua bilete de dus-intors intre locatiile: x si x pe ziua de azi. Va rog sa-mi spuneti cum se procedeaza lucrul asta, va multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca se poate, nu este nici o problema. Mergi la gara, la ghiseul de bilete si soliciti biletele, exact asa cum ai spus si tu.

2 răspunsuri:
| Csicsa0324 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc foarte frumos

| darrio2007 a răspuns:

Deja ai spus singur cum trebuie sa faci.