| BeSmart17 a întrebat:

Nu am mai fost la mare de 12 ani si nu stiu cum e la statiunea Saturn. poate ati fost pe acolo si doriti sa-mi spuneti parerea voastra...si inca o intrebare.E rece apa in mare?

Răspuns Câştigător
| user924849874 a răspuns:

Daca imi ceri mie parerea despre SAturn, tot ce-ti spuns, este ca ti-o recomand din toata inima! Am mers 2 ani la rand si crede-ma, e minunat! Apa e curata, nu prea adanca, ai hoteluri de unde alege si pe plaja ai de unde cumpara ceva de mancare, ceva de baut.5 stele! Ti-o recomand!

4 răspunsuri:
| 1918 a răspuns:

Buna
E destul de frumos, dar apa e prea adanca si periculoasa :/

| AFR81 a răspuns:

Trec zilnic pe acolo pentru ca sunt localnic. Statiunea este, cat de cat, ok. Nu se compara cu Mamaia, insa e destul de frumoasa. Pe langa asta, un avantaj este ca ai si orasul Mangalia langa. Apa era acum cateva zile extrem de rece pentru perioada asta, undeva la 13 grade. Acum s-a mai incalzit, insa e agitata si destul de periculoasa.

| Adry05 a răspuns:

Am fost acum 2 ani parca, mie mi-a placut, plaja mi s-a parut destul de ingrijita in comparatie cu alte statiuni, destul de curata si nisipul fin si curat.
Ca stiune insa e destul de plictisitoare, depinde si cu cine si cu ce scop te duci.

| BeSmart17 explică (pentru user924849874):

Multumesc mult pentru parere!