| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

Buna TPU:] O intrebareepuppy dog eyes.Asi vrea sa intreb daca ne mai da la scoala bilete de Aqua Land. am fost de 3 ori acolo si e foarte super. dar din pacate mi sau terminaz bani din puschulita,,, deci va rog ziceti-mi daca stiti... Apropo sunt din deva...

1 răspuns:
| MikiLovee a răspuns:

Hei sunt si eu din deva. La mine la scoala sa facut din nou o lista cu bilete deci la noi sau mai dat. e posibil sa va mai dea si voua depinde de scoala. big grin