| almaz a întrebat:

Plec la Istanbul luna viitoare, să plec cu autocarul sau avionul? Unde-i mai scump? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Aniandru a răspuns:

Buna! Intr-adevar, cu autocarul este mai ieftin de la 150 lei biletul, iar cu avionul de la 250 lei biletul, dar daca iti faci rezervare din timp va costa mai putin. Ceea ce te va obosii foarte tare este drumul de mai mult de o zi cu autocarul, dar vei avea ocazia sa vezi peisaje nemaipomenite. Cu avionul faci doar 2 ore. Daca nu ai fost niciodata cu avionul e o experienta pe care o poti incerca. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

2 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Păi cu autobuzul e mult mai ieftin, dar faci vreo 11 ore si ceva pe drum.
Si cu avionul e mai scump, dar ajungi în maxim 2 ore.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu autocarul e mai ieftin dar pierzi ore bune pe drum