| marcela290 a întrebat:

As dori sa plec in Anglia mai precis in Burnley si as dori si eu un sfat. E mai ok sa plec cu autocarul sau cu avionul? Ma refer la costuri si la timpul de deplasare. cum ar fi mai bine?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Avion = rapid ( 3 ore ) si scump
Autocar = lent ( 2-3 zile ) si mult mai ieftin
Daca vrei sa ajungi rapid si fara bagaje multe recomand avionul
Daca stai prost cu banii si ai bagaje multe recomand autocarul.
Tu decizi.
Calatorie placuta.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu avionul. Eu am venit in noiembrie anul trecut din Luton la Otopeni cu 28 de lire.Dar bilet cumparat online cu o luna inainte. 3 ore de zbor. Wizzair.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Autocar 2 zile, avion 3ore zi tu care e mai avantajos ca timp, conform si siguranta

| wpetterssone a răspuns:

Cu avionul faci 3 ore, costă de la 550 RON cu WizzAir pentru dus de o persoană.

| Kerre a răspuns:

Pai decizia este a ta, daca vrei sa platesti mai putin si sa ajungi mai repede alege autocarul iar daca vrei sa platesti mai mult si sa ajungi mult mai repede la destinatie atunci alege avionul.

| Elinelaaaa a răspuns:

Daca crezi ca ai rabdarea necesara e okay sa mergi si cu autocarul,
de preferabil ar fi Avionul
Eu spun sa faci cum crezi ca e mai bine pentru tine.

| Racz_Gabi_1997 a răspuns:

Avionul clar