| Adela50 a întrebat:

Saptamana viitoare plec cu avionul la mare si imi este putin frica.Imi poate explica cineva cum e cu avionul?

Răspuns Câştigător
| whispersinthedark a răspuns:

Orice lucru pe care îl faci pentru prima dată implică o anumită cantitate de stres. După statistici transportul aerian este mai sigur decât cel terestru. Când vei ajunge sus şi vei privi prin hublou priveliştea oferită de înălţimea la care eşti, te va face să uiţi de frică. Dacă vei întâlni şi nori şi vei zbura pe deasupra lor, va fi iarăşi o experienţă de neuitat dându-ţi iluzia spaţiilor arctice.
fundita? love struck

4 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Pai eu am fost de 4 ori.Si chiar imi place.Nici nu simti cand decoleaza. Daca ti-e frica de accidente, stai linistita, nu ti se intampla chiar tie.Chiar este ffff frumos cu avionul. Te simti ca o pasare minuscula.Iti spun eu ca-ti va placea.Si nu trebuie sa-ti fie frica.Gandeste-te ca avionul este cel mai sigur mijloc de transport(si asa este).

| sinblade27 a răspuns:

Singura senzatie. ciudata o ai la decolare. cam ghinon la zborurile interne

| dïïannè °↓♥ a răspuns:

Pai nu trebuie sa. ti fie frica... mie chair imi place:X nu. ti face griji esti in siguranta:Xbig hug in plus cred ca o sa mergi cu familiahappyasa ca nu o sa. ti fie greubig hug te pup:*:Xbig hug fundissa?batting eyelashes am si eu nevoiesadbatting eyelashesplz

| Ale_4001 a răspuns:

E suuuuuper tare love struck cand decoleaza sau aterizeaza o sa te simti putin mai ciudat dar in rest e super. nu ai de ce sa iti faci griji deoarece cu tehnologia din ziua de azi nu se prea pot intampla multe. dar cel mai important: gandeste pozitiv. >big grin