| Franziii a întrebat:

Vara asta am de gand sa merg undeva in vacanta! Va rog frumos imi ziceti si mie cateva locuri frumoase?batting eyelashes Cele mai frumoase primeste fundita!:*

3 răspunsuri:
| Irina01 a răspuns:

Delta Dunarii. merita! Am petrecut anul trecut o saptamana minunata)

| epurasu a răspuns:

GRECIA Paralia Katerini. 7 nopti cazare hotel 3***, tansport inclus dus-intors-autocar in aceasta perioada costa 160 euro, la sfirsit de august mai ieftin cam 120--camerele sant dotate cu minibucatarie, resou si toata vesela necesara, miancarea eftina sau 10 euro/zi la restaurant mic dejun si cina se organizeaza zilnic excursii care se platesc acolo intre 15-40 euro ex.-muntele OLIMP 15 euro, insula SKIATOS 35 euro, croaziera in jurul muntelui ATHOS 40 euro. Eu am fost si este super---daca doresti mai multe relatii scrie-mi.