| timmy95 a întrebat:

Hey care ma ajutati si pe mine? Pe timp de vara as vrea sa ma angajez undeva in Baile Felix. stiti ceva locuri? Sau dati-mi sfaturi ce sa fac. Mi s-a zis sa merg si sa intru pe la restaurante si locuri de genu, sa intreb daca nu angajeaza fete pe timp de vara. Voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Da,cea mai buna metoda este contactul direct.Adica sa mergi personal si sa intrebi prin aceste locuri.Te duci mai inainte de vacanta si unde ti se propune, ramai in legatura cu angajatorul, pana iei vacanta.