| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Vreau un raspuns de la cine stie sigur, am 2 sticle de 30ml de lichid pentru țigara, în bagajul de cală la avion ar avea ceva probleme? Adică e interzis? Chiar nu am gasit nimic despre asta, dar cand am venit am avut o sticluță de 100ml de lichid în bagajul de mana si o domnișoară la acel scanner mi-a dat o pungulita. Sfaturi?
Nu stiu la ce categorie se încadrează

Răspuns Câştigător
| LadyDee89 a răspuns:

In bagaju de cala? poti baga linistit si 100 de sticlute! tot ce ai lichid acolo sa bagi! parfum, sampon...si ce mai gasesti!

2 răspunsuri:
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Nu cred că o să ai vreo problemă, în bagajul de cală îți sunt permise cantități mai mari de lichide. Dacă vrei să fii sigur, sună la compania cu care zbori la Relații cu publicul și te vor lămuri. Călătorie plăcută! happy

| untu a răspuns:

Pentru sanatea ta renunga la tigara electronica!