| Niko_9692 a întrebat:

Imi spune-ti si mie, va rog, niste hoteluri din orasul Bucuresti, sector 6 sau din zona cartierului Militari?

4 răspunsuri:
| mihaipasager a răspuns:

Poate găseşti aici răspunsul căutat:http://www.pasager.eu/index.php/Bucure%C5%9Fti

| AndreiAndreiP a răspuns:

Situat la intrarea in Bucuresti de pe autostrada Bucuresti-Pitesti, Motel Sunset,
Situat in partea vestica a Bucurestiului, Hotel Passion,
Hotel Criss,
In apropierea iesirii vestice a Bucurestiului, catre Autostrada Bucuresti - Pitesti, este amplasat Hostel Anna Maria,
Hotel Sir Lujerului,
Localizat in zona Garii de Nord, Garii Basarab si a Complexului Studentesc Regie, Hotel Sir Orhideea,
Localizat in apropierea intrarii in Bucuresti dinspre Pitesti, Hotel Mirea.

| deian7 a răspuns:

Cauta pe google nu cred cai asa de greu

| Niko_9692 explică (pentru deian7):

Am cautat. De aceea am apelat la TPU.