| Ronni a întrebat:

Vara asta as vrea sa merg la un parc acvatic si am 2 posibilitati: Water park București sau Aqua park Brașov. Eu locuiesc cam la jumătatea distantei si as vrea niște păreri din partea celor care au fost măcar la unul dintre ele.

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La Bucuresti, nu ai drumul cu serpentine

| Mihaela1964 a răspuns:

Am fost la Brasov si nu odata.Merita toti banii, totul e impecabil.Vestiarele bine organizate, dusuri destule, bazinele cu apa de diferite temparaturi, bazin de inot olimpic cu trambuline la 3 si 5 metrii.Nu se fura-am lasat ochelarii la vedere, pentru ca am intrat in jacuzii si a fost ok. Poti manca, sau bea un suc, cafea, se poate fuma in incinta barului.Revin cu placere de fiecare data.