| IasmyAndra a întrebat:

voua vi se intampla lucrurui stranii? spuneti-mi povestile voastre de groaza care le-ati trait!

8 răspunsuri:
| paco_8719 a răspuns:

Dada...
da add...alex_fodor2002

| gheorgheasdasa a răspuns:

Lucruri stranii? povesti de groaza? pai.am intrat odata pe TPU si am vazut intrebarea ta rolling on the floor)

| PetreConstanta a răspuns:

Cd vad anumite cunostinte am noaptea cosmaruri

| xxxtzogo1xxx a răspuns:

Mdea cand stateam cu baieti la pod (sunt de la tara) de pe drumul cimitirului a iesit un om cred ca era om nu stiu cu o cruce rosie pe stape si una rosie in mana nu am mai stai la poarta 10 zile dar ne-a trecut

| CautNume a răspuns:

Si eu voiam sa zic acelasi lucru cu intrebarea ta...ma rog si cand am vazut profilul lui "marioara"

| McCrush a răspuns:

Eram odata in padure si am vazut sange pe sun strang de spanzurat si o unghie rupta cu carne pe ea. odata am fost luat de politie(fara explicatii sunt baiat rau) si ca sa ma invete minte sa nu mai fac ce am facut m-au aruncat intr-un cimitir.winking

| Acaikus a răspuns:

Cele mai de groaza povesti sunt visele...