| fatmatosun a întrebat:

Vreau 5 zile sa plec în concediu în România.
Vreau un loc frumos sa-mi petrec aceste 5 zile.
Îmi puteți da un sfat?
Pls

4 răspunsuri:
| Mad1 a răspuns:

Canionul 5 scari,Cascada Bigar,Cheile Bicazului,Chipul lui Decebal, Castelul Corvinilor, Cetatea neamt, Traseul de la babele sfinx, salina Turda toate sunt cele mai frumoase. Excursie frumoasa

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu locuiesc la munte; daca ar fi sa aleg un concediu de 5 zile, as merge in Sibiu sau Bucuresti, ca mi-e dor de orase mari, iar acum nu e canicula.
Daca esti satul de orase, mergi intr-o statiune montana, dar cauta dinainte informatii despre activitatile pe care le poti face, sa nu te trezesti izolat printr-un sat cu 2 magazine si o benzinarie...

| xunshu a răspuns:

Undeva pe langa Brasov

suntserios
| suntserios a răspuns:

Apuseni. Ai o groaza de pesteri, cascade si trasee ușoare