| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa plec in Franta si trebuie sa plec cu autocarul. Am mai fost cu Atlassib-ul dar toti soferii mi s-au parut foarte grosolani. De data aceasta as vrea sa plec cu Eurolines. As vrea o parere de la cei care au mai calatorit cu aceasta firma de transport. Si am citit pe un forum cum ca ar trebui sa platesc la imbarcare o taxa pentru bagaje, ca bagajele nu sunt incluse in pretul biletului. Este adevarat?

3 răspunsuri:
| catalinaicg a răspuns:

Iti recomand sa pleci cu avionul, te costa cu maxim 20 de euro mai mult si ajungi mult mai repede. Si ai conditii! happy

| GabitaBm a răspuns:

Nu stiu de unde esti dar eu una iti recomand Helvia Travel -Ral Travel

| aryana1991 a răspuns:

Platesti in jur de 1.70 euro pe kg daca bagajul tau depaseste limita admisa de 30 de kg