| DDN a întrebat:

Am o intrebare si sper sa ma ajutati. Pe data de 15 iulie, adica duminica vreau sa plec din Bucuresti catre Deva. Si as vrea sa plec cu autocarul TRANSMIXT. Intrebarea mea este daca ma pot prezenta direct in ziua de 15 la autocar care am inteles ca e in Militari, si platesc si plec direct sau trebuie sa imi ocup locul cu ceva timp inainte? Si ce parere aveti despre TRANSMIXT daca ati mai calatorit cu acesta?

Multumesc frumos.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei să afli mai multe informații despre călătoria ta, poți accesa următorul site : https://www.autogari.ro/. Completezi formularul, iar după aceea îți vor apărea toate vehiculele disponibile în ziua respectivă +plus alte informații.
Sper să găsești ceea ce cauți!