| GBR a întrebat:

Am si eu o mica problema, vreau sa plec in aceasta vara in Spania si nu ma pot decide ce agentie de transport cu autocaru sa folosesc, din cate am inteles cu Eurolines si Atlassib este panika.Sugestii? Help me!

7 răspunsuri:
| cerculetezburatoare a răspuns:

Www.vacanta.net -> Te sfatuiesc sa alegi agentia Vacanta sau Vilextur Travel pentru. ca sunt ff bune!
Interra este o alta firma foarte buna!
Te-as sfatui sa incerci si cu Oniro :D

| ines a răspuns:

Depinde din ce oras esti asa sunt mai multe firme

| RUMBURAK a răspuns:

Cu avionul. loow cost.cu autocarul a sa-ti creasca barba ca margelatu! crede-ma.

| toteusunt a răspuns:

In niciun caz cu Atlassib.Cunosc multi oameni care au avut probleme cu aceasta firma si nu se stie niciodata ce surprize apar whistling Iti recomand Rocada, insa depinde din ce oras esti.

| GBR explică:

Sunt din bucuresti.

| GBR explică:

As vrea sa calatoresc cu avionul dar din pacate am 17 ani big grin si imi trebuie insotitor presupun...

| dorina_9865 a răspuns:

De ce nu alegi sa calatoresti cu avionul?! eu am fost 9 zile in Spania, din 31 mai si pana pe 9 iunie si a fost super.Am calatorit cu WIZZAIR si a fost super.Dorina.
PSbig grinaca vrei mai multe detalii cum a fost vacanta mea in Spania iti stau la dispozitie cu cea mai mare placere.