| OnofreiRebeca a întrebat:

Buna ziua, in seara asta am un zbor cu British Airways, iar dupe ce am facut check in ul am observat că între cele doua prenume ale mele am uitat sa las spatiu ( am scris REBECABIANCA in loc de REBECA-BIANCA) credeti ca o sa fie vreo problema?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai facut check in si ai deja biletul nu mai e nicio problema.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai făcut deja check in, nu e.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

După nu dupe, scrie corect nu prostii

| dragodana a răspuns:

Salut!
Ca sa stai liniștită, cauta pe site-ul lor informati, la FAQ.
Asta nu este o greșeală majora, se trece cu vederea.
Dacă nu ma i sel, chiar poți sa modifici biletul gratis, in limita a câteva modificări.

| Design2021 a răspuns:

Depinde cat de imputit, e cel care controleaza biletul ( in cel mai rau caz te pune sa platesti inca o data check-inul la ghiseu. Eu cand am completat gresit, am sunt la compania respectiva si mi-au corectat ei.