| DaciaRomania a întrebat:

Cam cat ar costa cea mai ieftină excursie in Dubai? Gen 3 zile sa zic?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 700-900 biletul de avion daca il iei din timp poate putin mai ieftin
vreo 40-50 euro cazarea daca iei un airbnb nu foarte central
depinde ce mananci

maxim cu 2000 te duci

| StoicAnalysis a răspuns:

Sunt chiar ieftine excursiile in Dubai. Ce e scump tare, este zborul dus-intors. Costa mai mult decat vacanta in sine cu mult. Te costa cam 1800 zborul de persoana pana la Dubai. Si cazarea la un hotel bun acolo pe 3 nopti, e de 400-800. Fa tu un calcul si vezi daca merita.

| healerdx7 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci acolo, ca ai multe activitati care costa. Daca te duci doar sa te plimbi (singur) te descurci cu 300-400 euro.