| Caataa a întrebat:

Buna,ma duc in excursie 2 zile costa 1 milion sa ma duc sau nu?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Costa 100 lei cazare? sau si transport? daca este si cazare si transport 100 lei merita!

| Caataa explică (pentru RB26DETT):

Da totul si am fost deja

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Buna...
pai daca tu iti doresti, nu cred ca ar trebui sa nu te duci.
Intotdeauna cand vine vorba de a pleca undeva toti se uita la bani, lume dar omul l-a facut pe ban si nu invers... de aia eu te-as sfatui sa mergi, pentru ca ziua de maine nu e a ta si nu stii ce se poate intimpla. si mai bine ea si profita de viata din plin atata timp cat ai aceasta posibilitate:*
Te-am pupat.