| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa mancarea pe avion la compania blue air pe mine m-ar interesa o apa si un sandwich.Stie cineva?

4 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Cam 5 euro fiecare.

| Ioana1984 a răspuns:

Te usuca de bani, zic eu. O jumatatea de litru de apa e 1 euro, si acum depinde de sandwich, in jur de 3 si 5 euro unul.Iti convine sa-ti faci un sandwich de acasa si sa-l mananci in avion, nu-ti zic astia nimic. Iar cu apa astia din aeroport nu te lasa sa treci asa ca daca nu ai sa rezisti pe timpul zborului pentru 1 euro de apa fa cum vrei.Astea erau ultima data cand am fost eu, adica in decembrie 2009. Drum bun.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

O sticla de apa costa 1 euro.Sandwichul costa intre 3 si 5 euro

| Dragos_9559 a răspuns:

Eu nu am calatorit cu blue air dar am calatorit cu lufthansa si tarom si iberia si nu iti cere bani pentru mancare este inclusa in pret dar am un prieten care a caltorit si mi-a zis ca a dat pe o apa si un sandwich vreo 12, 5 euro