| temani2008 a întrebat:

Cam cat este intrarea la aqua magic? Adica daca e sa mergi 2 adulti si un copil daca puteti sa imi spuneti. Si am citit pe undeva ca ar fi o reducere de familie pentru familii cu max 2 copii(adica 1 sau 2), exista asa ceva? s cum trebuie sa procedezi pentru a o obtine, daca exista? Dar parcarea? cat costa? Si mai am o mica intrebare... exista vreun abonament? (pe 7 zile mi-ar fi de folos)

3 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

Terbuie sa-ti spun ca eu am fost cu mama si am platit amandoua 800. desi eu aveam 12 sau 13 ani. dc am platit acelasi pret? pentru ca aveam peste 1. 50, daca cumva copii au peste 1. 50 fie ca au 10, 11, 12 ani biletul se plateste intreg. de reducere pot sa-ti spun ca daca esti cazat la un hotel, hotelul iti va face o reducere 15%. parcare nu stiu ca eu nu am avut masina de fapt mama:d. abonament nu cred ca exista! sper ca ti-am putut fii de ajutorhappy

| kindness a răspuns:

Aa si trebuie sa mai spun asata sa nu intelegi gresit! eu am platit 800 si mama tot 800 deci nu amandoua 800. in total 1600. iar in cazul tau 2 adulti + copil o sa coste in jur de 2000. doar 2 adulti 1600 + copil cam.thinking 2000 si un picwinkinghappy

| pinky butterfly a răspuns:

Stiu doar ca o pers. pe zi este 80 de lei. happy