| anita_2588 a întrebat:

Cam cit ar costa un bilet spre India?

Răspuns Câştigător
| beba a răspuns:

Avionul dus-intors costa cam 600 euro (din Atena)insa nimic nu e asa cum pare! Mare atentie, este o mizerie foarte mare acolo, multe boli si mancare condimentata de simti ca poti zbura si fara ajutorul avionului. Spun asta deoarece am un prieten care merge de 2 ori pe an dar strict pentru afaceri...de fiecare data merge tarashee heeam vazut pozele pe care le-a facut si sincer nu mi-as mai dori sa vad India(imi doream si eu la un momentdat). Insa asta e doar umila mea parere, fiecare cu gusturile sale. Uite eu iubesc Atena si poate tie nu iti placehappyDar ca sa mergi pregatita sufleteste acolo, ti-am facut eu un scurt traininghee hee

4 răspunsuri:
| anonim a răspuns:

@tukhey23-incearca sa vizitezi si jungla, poate iti place... si nu te mai intorci...,big grinbig grinbig grin

| tukhey23 a răspuns:

Nu stiu, exact dar si eu planuiesc sa merg. am vazut niste reclame la tv, si sincer am inceput sa imi place india happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare ai fost emilrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorai un raspuns castigatorrolling on the floorrolling on the floor